REDE DE TÉCNICOS LOCAIS

Os e as axentes de emprego e desenvolvemento local (AEDL) configúranse como persoal contratado das entidades locais ou entidades dependentes ou vinculadas a unha Administración local que teñen como misión principal colaborar na implantación das políticas activas de emprego relacionadas coa creación de actividade empresarial.

Pica no teu concello para ver a información.

Concello
Nome e apelidosPostoTelf. FixoEnderezoE-mail
AbegondoJosé Manuel Rodríguez CostaAEDL981 647 996San Marcos, S/N, 15318 Abegondoadl@abegondo.es
AmesJuan Carlos Carreja IglesiasAEDL981 883 002Praza do Concello, 2 Bertamiráns, Amesdesenvolvementolocal@concellodeames.org
ArangaMª del Pilar Lage GarcíaAEDL981 793 551Praza Mestre Mosquera (Ponte-Aranga) 15317 Arangapilar.lage@aranga.es
AresIsabel Margharetto RodríguezAEDL981 468 102Avda. Saavedra Meneses 12, Aresisabel.margharetto@concellodeares.com
ArteixoBeatriz Garcia MollónAEDL981 600 009 Ext. 3400Centro Arteixo Innovación, Avda. Arsenio Iglesias, Pol. Ind de Sabón, parcela 46, 15142 Arteixobeatriz.garcia@arteixo.org
ArzúaMaría José Lage VázquezAEDL981 500 000 Ext.35Rúa Santiago 2, 15810 Arzúamariajose.lage@arzua.dicoruna.es
A BañaMª Dolores Landeira LiñaresAEDL981 886 777 981 886 501Praza do Concello, S/N, A Bañadolores.landeira@concellodabana.gal
BergondoAlberto Rilo NogueiraAEDL981 791 252Estrada Coruña- Ferrol, 12, Bergondoalberto.rilo@bergondo.es
BetanzosJose Ángel VázquezAEDL981 770011 ext.2109Praza constitución s/n 15300 Betanzosjoseangel.vazquez@betanzos.gal
BoimortoCristina TatoOrientadora laboral981 516 020Concello Boimorto, Rúa Vilanova, nº 1, 15817, Boimortocristina.tato@boimorto.es
BoiroBelén Ordóñez MartínezOrientadora Laboral981 842 609Praza de Galicia, S/N, Boiroorientacion.laboral@boiro.org
BoqueixónMª Victoria Negrín BlancoTec. Form. Ocup981 513 061Casa do Concello, Lugar de Forte S/N- 15881 Boqueixónvictoria.negrin@boqueixon.es
BriónDora Vieiro NogueiraOrientadora LAboral981 509 908Carballeira de Santa Minia, nº 5 - Pedrouzos, Briónempregobrion@gmail.com
Cabana de BergantiñosMª Silvana Facal MartínezAEDL981 754 020A Carballa, S/N, Cesullas, 15115 Cabana de Bergantiños,silvana.facal@cabana.gal
CabanasNuria Valiño RodríguezTrab. Soc981 495 959Rúa do Concello, S/N, Cabanas, A Coruñanuria.valino@cabanas.gal
CamariñasMaria Jimenez SánchezAEDL981 737 004Praza de Insuela, S/N, Camariñas,maria.jimenez@camarinas.net
CambreAna Mª Portela TorrónRespons. Ax. Desenv.981 613 196Rúa Wenceslao Fernández Flórez, S/N, 15660 Cambreadl@cambre.org
A CapelaMª América Uceira CriadoTrab. Soc981 459 006As Neves, nº 46-A, 15613 A Capelaamerica.uceira@acapela.dicoruna.es
CarballoMilagros Antelo CameánTec. Orient. Lab981 709 011 981 709 010Forum Carballo, Praza dos Bombeiros Voluntarios, ,15100 Carballomila@carballo.gal
CariñoAngela García RuizTec emprego981 405 064Avda. da Paz, 2, Cariñoemprego@concellodecarino.com
CarnotaReyes QuintelaEducadora familar981 857 032San Gregorio 19, 15293 Carnotareyes.quintela@carnota.es
CarralBeatriz Cabana LozanoTécnica Educación981 613 520 981 670 002Edif. Toñito Espìñeira, Rúa Manuel Jesús Méndez Búa, 15175 Carraleducacion@concellocarral.com
Cedeira/rebeca Álvarez/Eva Pérez ÁlvarezAEDL981 480 000Rúa Real, 15, Cedeirarebeca.alvarez@cedeira.es eva.perez@cedeira.es
CeeJuan C. Santabaya LouzánAEDL981 745 100 ext 6Rúa Domingo Antonio de Andrade, S/N, 15270 Cee,adlcee@hotmail.es juancarlos.santabaya@concellocee.es
CercedaBelén ViqueiraAxente Empr.981 685 001Avda. do Mesón, 21 15185 Cercedabelen.viqueira@cerceda.es
CerdidoDiego Rodríguez PiñónTrab. Soc981 411 000Felgosas- A Barqueira, Cerdidodiego.rodriguez@cerdido.es
CoirósMª Rosario Cal DopicoTrab. Soc981 796 088 981 776 295Centro Social, Coirós de Arriba, 55A, 15316 Coirós,charo.cal@coiros.es servizossociais@coiros.es
CorcubiónNorberto Pais RedondaAEDL_Técnico de Administración Xeral981 745 400Praza de José Carrera, S/N, Corcubiónaedl@corcubion.gal
norberto.pais@corcubion.gal
CoristancoCarmen María Rodríguez BuñoAEDL981 733 001Avda. Finisterre, 112, San Roque, Traba, Coristancocarmen.rodriguez@coristanco.gal
CulleredoMª José SantiagoTécnica de Inserción Laboral981 664 204Rúa Antonio Machado S/N, Culleredoinsercion.laboral@culleredo.es
CurtisSusana Nieto SantosOrient. Lab.981 789 003Plaza de España 1, 15310, Teixeiro, Curtissusana.nieto@curtis.gal
DodroMª Elisabet Domínguez RodríguezAEDL981 802 062Tallós, 32, San Xulián de Laíño, 15981 Dodroelisabet.dominguez@concellodedodro.org
DumbríaTomé Manuel Freire blancoAEDL981 744 001Estrada Dumbría, S/N Dumbríatome.freire@dumbria.es
FeneJesús Sánchez CeaDr. Form.981 492 767Praza Alcalde Ramón Souto González, S/N , 15500 Fenexesus.sanchez@fene.gal
FisterraOsvaldo Santos LobelosAEDL981 740 001Santa Catalina 1,15155 Fisterraosvaldo.santos@concellofisterra.gal
FradesJuan Carlos PradoAEDL981 695 567Cimadevila, Frades,maria.villasenin@frades.dicoruna.es
IrixoaUrsula de la Barrera FernándezOrient. Lab.981 793 001Pazo de Irixoa, 6-A 15313 Irixoaorientacion.laboral@irixoa.es, ursula.delabarrera@irixoa.es
A LarachaAna C. Jiménez MosqueraAEDL981 605 001Avda. Finisterre, S/N, 15145 A Larachaana.jimenez@laracha.dicoruna.es
LaxeEmilia Alborés LemaAEDL981 706 903Avda. Cesáreo Pondal, 26, 15117 Laxeemilia.albores@laxe.es
LousameArturo Barreiro TubíoAEDL981 820 494Portobravo S/N, 15214 Lousamearturo.barreiro@concellodelousame.es
Malpica de BergantiñosJosé Ramón Andrade AmigoAEDL981 711 303joseramon.andrade@malpicadebergantinos.es
MañónIsolina Díaz HuertaAnimad. sociocultural981 414 002Praza do Mesón, nº1, O Barqueiro, Mañóncultura.deportes@manon.es isolina.diaz@manon..es
MazaricosJosé Ramón Esperante OteroTLE981 867 104Avda. 13 de abril, 59, A Picota, 15256 Mazaricosjresperante@gmail.com
MelideMarta Mª Castro TatoAEDL981 505 003Praza do Convento, 5, 15800 Melidemarta.castro@concellodemelide.gal
MesíaMª José Sesmonde QuinteroAEDL981 687 001Concello de Mesía, Xanceda S/N, 15685 Mesíamariajose.sesmonde@concellodemesia.gal
MiñoÁngeles Pantín MoradoAEDL981 782 659 981 784 405Rúa A Carreira, 38, 15630 Miñoangeles.pantin@concellodemino.es
MoecheMª Raquel Novo MontesTLE981 404 006San Ramón - San Xoán, 15563 Moecheraquel.novo@moeche.gal
MonferoMª Carmen Sieiro VázquezTrab. Soc981 793 885Rebordelo 1 – San Fiz (Monfero), 15619mariacarmen.sieiro@monfero.es
MugardosRosa M. Rey DomínguezAEDL981 470 338Avda. Galicia, 45, 15620 Mugardosrosa.rey@concellodemugardos.gal
MurosJosé Manuel Mayo PriegueAEDL981 826 050Curro da Praza, 1, Murosjosemanuel.mayo@muros.gal
MuxíaIsabel Muñoz RodríguezDirectora CIM981 742 117 981 742 001Rúa Real, 35, Muxíacim@muxia.es
NarónYolanda MartínezXefa do Servizo e responsable municipal981 33 77 00Praza de Galicia s/n 15570 – Naróny.martinez@naron.es
NedaSantiago BaamondeAEDL981 380 039Avda. de Algeciras, 34, Nedasantiago.baamonde@neda.es
NegreiraSonia Ponte EsturaoAEDL981 885 250Rúa do Carmen, 3, Negreiraso.ponte@hotmail.com
NoiaAquilino López LeiraAEDL981 842 100Rosalía de Castro, 2, Noiaaquilino.lopez@noia.dicoruna.es
OleirosMar Ponte MaestreOrient. Prof.981 610 319 981 631 706CMF “Isaac Díaz Pardo” Rúa dos Regos, 24 Oleirosm.ponte@oleiros.org
OrdesYolanda Cela VillaverdeADL981 680 002 981 680 679Alfonso Senra, 108, Ordesiolanda_cela@yahoo.es
OrosoRosa Mª Ramírez CamposAEDL Mancomunidade de Ordes981 691 478Praza Isacc Díaz Pardo, 1 Sigüeiro 15888 Orosoemprego@oroso.gal
OrtigueiraRocio CarballeiraPsicóloga981 402 542Centro de Servizos Sociais Alameda, S/N, 15330 Ortigueirarcarballeira@concellodeortigueira.com
OutesBerta Bujan CasanovaTrab.Soc981 850 003Rúa da Vila, nº 1, 15230 Outesberta.bujan@outes.dicoruna.es
Oza-CesurasBeatriz E. Seoane PerezADL981 785 542Lois 33, 15388 Oza_Cesurasbeatriz.seoane@concellodeozacesuras.es
PadernePamela Anido SueiroTLE981 797 001 981 776 302Consistorio 10, 15314 Padernepamela.anido@paderne.dicoruna.es
PadrónMargarita Amate AngueiraAEDL981 810 451 ext.22Rúa Longa 27, Padrónmargarita.amate@padron.gal
O PinoGloria Susana Iglesias BotanaAEDL981 511 002Concello de O Pino, Pedrouzo, Arca, 15821O Pinogloria.iglesias@opino.dicoruna.es
A Pobra do CaramiñalLuis Miguel Domínguez GarcíaAEDL981 377 625 981 843 280 ext 2017Gasset 28, 15940 A Pobra do Caramiñalluismiguel.dominguez@apobra.gal
PontecesoJosé Mª Salvador SánchezAEDL981 715 442 981 714 000Rúa do Concello, 18, Pontecesojosemaria.salvador@ponteceso.dicoruna.es
PontedeumeÁngeles Castro DíazPsicóloga981 433 288Avda. Peirao, edf. Servizos Sociais Pontedeumeangeles.castro@pontedeume.gal
As Pontes de García RodríguezMargarita RiveraAdministrat. Emprego981 453 116Parque Municipal S/N As Pontesemprego@aspontes.org
Porto do SonJulio Seijas ArufeAEDL981 867 412Atalaia, S/N, Porto do Sonjulio.seijas@portodoson.gal
RianxoMª José Fungueiriño Tubío Aurora RodríguezAEDL667 185 574Praza de Castelao, S/N, Rianxoemprego@concelloderianxo.es aurora.rodriguez@concelloderianxo.gal
RibeiraMaría Paz VidalAEDL981 835 417 Ext 205Praza do Concello, S/N, Riveiraemprego@riveira.com
RoisRosario Ríos ReyAEDL981 804 109Samil nº 1, 15911 Roisrosario.rios@rois.es
SadaLuisa Celis SanmiguelAEDL/coord. Prom. Empr.881 929 057Avda. da Mariña, 25, 3º, 15160, Sadaaedl@concellodesada.com
San SadurniñoVerónica Rodríguez VarelaAx. Iguald.981 490 027O CASAL 16, 15560 San Sadurniñoveronica.rodriguez@sansadurnino.gal
Ignacio FernándezAEDL981 490 027 ignacio.fernandez@sandadurniño.gal
Santa CombaMª Cristina Pereira UllaTec. Form. Ocup981 818 710Rua Curros Enriquez, S/N, Sta. Combaformacion@santacomba.es
SantisoTeresa MatoASC981 818 501Arcediago S/N 15808 Santisoteresa.mato@santiso.org
Sobrado dos MonxesÓscar Ramos SeoaneAEDL981 787 508Praza Portal, 1, 15813 Sobradooscar.ramos@sobrado.es
As SomozasMontserrat AbeledoTrab. Soc981 404 101Lugar Iglesia 1s.sociais@assomozas.es montserrat.abeledo@assomozas.es
TeoDiego Viña FeásAEDL981 809 401Travesía da Ramallosa, 40, Lucí , Teoaedl@teo.gal
ToquesMónica Seijas Rey / Guadalupe VazquezAEDL981 505 826Lgar. Souto, S/N, 15806 Toquesmonica.seijas@toques.dicoruna.es guadalupe.vazquez@toques.dicoruna.es
TordoiaCarlos Luis Sieira RomeroAEDL981 690 001Lugar de Pontepedra, Cabaleiros, Tordoiacarlos.sieira@tordoia.es
TouroAna Mª Pájaro FernándezAEDL981 504 029Fonte Díaz, S/N 15822 Touroana.pajaro@concellodetouro.gal
TrazoMarisol Calo LamasEduc. Fam981 689 001Viaño pequeño, S/N, Campo- Trazo 15687marisol.calo@concellodetrazo.es
Val do DubraAna Lucía Calviño Canedo Candelaria Yolanda Gallardo Delgado (compartida con A Baña)AEDL981 889 000Rúa Arcai, 41, Bembibre, Val do Dubraana.calvino@valdodubra.gal
ValdoviñoEmma Lamas MaceiraTS981 487 041Porta do Sol, S/N, Valdoviñoemma.lamas@concellodevaldovino.com
VedraMª Cruz Vilas GiadanesTLE981 814 692Avda. Mestre M. Gómez, nº 1, 15885 Vedraempregoeformacion@concellodevedra.com
VilarmaiorYolanda Criado AllegueEducadora981 781 709Rúa Armada, nº 1, Vilarmaioryolanda.criado@vilarmaior.es
VilasantarLourdes GarcíaTLE981 778 169Ru s/n Vilasantarlourdes.garcia.sanchez@vilasantar.com
VimianzoRosa Mª Sánchez MartínezAEDL981 716 001Praza do Concello, 6, Vimianzorosa.sanchez@vimianzo.gal
ZasMª Angélica Pose LemaTrabajadora Social981 708 303Praza do Campo, S/N Zasangelica.pose@concellodezas.org

 Logo_DepPEL_Azul.png ministerio.gif   logo-ue-fondo-social.png

Visítanos en   Chámanos ao 981 080 509, escríbenos a  pel@dacoruna.gal , realiza unha consulta (formulario) ou solicita unha cita presencial X